Bramy garażowe skuteczna ochrona

Bramy dobrze izolują ciepło. Możesz wyposażyć je w praktyczne i funkcjonalne układy elektroniczne (np. sterowanie radiowe, fotokomórka, zintegrowane z systemem alarmowym itp.). Dzięki temu będziesz bez wysiadania z samochodu wjeżdżać do garażu. Zalety takiego rozwiązania docenisz szczególnie zimą i w upalne lato. Bramy stosuje się też do podziału pomieszczeń. Nie zabierają przestrzeni, zapewniają estetyczny i nowoczesny wygląd.

Gates1

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i wewnątrz garażu, a ponadto masz do dyspozycji całe światło przejazdu. Bramy segmentowe pasują w kadej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadaje się do modernizowanych budynków.

Uchylne

Brama uchylna pozwala na zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle. Dzięki temu możesz wejść do garażu bez konieczności otwierania całej bramy. Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują też niską cenę bramy. Mechanizm składający się ze sprężyn naciągowych oraz samonastawnych rolek gwarantuje sprawne działanie i łatwość obsługi. Brama zamykana jest na podwójny zatrzask.
Możesz dodatkowo ocieplić bramy i zabezpieczyć je od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia brama sprawdzi się znakomicie jako zamknięcie nieogrzewanego garażu.
Bramy uchylne są trwałe dzięki zastąpieniu procesu spawania skręcaniem. Profile stalowe są ocynkowane. W ten sposób wyeliminowano możliwość powstania korozji.

Rolowane

Główną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracują w płaszczyźnie pionowej i są szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Dobrze izolują ciepło i dźwięk. Dobrana kolorystyka i estetyczny wygląd wspaniale podkreśli elewację domu i garażu.
Pancerz bram jest wytrzymały na działania mechaniczne, a solidne prowadnice znacznie utrudniają jego uszkodzenie. Brama standardowo wyposażona jest również w zabezpieczenie przed podniesieniem. Mechanizm skutecznie udaremnia wszelkie próby jej podważenia.
Zastosowanie napędu elektrycznego oraz zdalnego sterowania zapewnia duży komfort obsługi. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bez potrzeby wysiadania z samochodu.