Rolety zwiększone bezpieczeństwo

Regulacja nasłonecznienia oraz zwiększenie bezpieczeństwa, chociażby poprzez ochronę szyb okiennych przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi to zadania, z którymi doskonale radzą sobie oferowane w naszym salonie rolety. Do państwa dyspozycji posiadamy bogatą ofertę rolet zewnętrznych.

W przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze i domów, zastosowanie rolet zewnętrznych wydaje się być zupełnie naturalnym i niezbędnym krokiem. Umożliwiają one zabezpieczenie się przed wścibskimi sąsiadami, zwiększają izolacyjność termiczną, a także redukują hałas dochodzący z zewnątrz. To jednak wciąż nie koniec korzyści, jakie przynoszą oferowane przez nas rolety. Szczególnie polecamy funkcjonalne rolety zewnętrzne wszystkim, którzy wysoko cenią bezpieczeństwo i intymność.

Ostatnim, najnowszym produktem, jest nowy system rolety nadstawnej TP-1000- jedyny taki na rynku. Cechuje go najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania technologiczne.

System istnieje w dwóch wariantach: z moskitierą lub bez. Możliwe do zastosowania w tym systemie są profile od 37mm, 39mm do 45mm z moskitierą, w rolecie bez moskitiery dodatkowo profil 52mm. Nowa skrzynka to łatwy montaż za pomocą dwóch adapterów: uniwersalnego PCV oraz uniwersalnego PCV łączonego z adapterem aluminiowym, który nadaje rolecie nadstawnej większą sztywność oraz polepsza jakość montażu. Dwukomorowe ścianki nośne zdecydowanie poprawiają izolacyjność cieplną oraz sztywność skrzynki. W połączeniu z izolacją elementów styropianowych daje nam bardzo niski współczynnik przenikania ciepła.

Stworzony przez naszego producenta system rolety nadstawnej TP-1000 na pewno zadowoli najbardziej wymagających odbiorców.

Tp1000 Blind3 Blind2

System podtynkowy IT2000, mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym, jest nowoczesnym rozwiązaniem w nowo wznoszonych budynkach, jak również w istniejących obiektach, słowem dla tych wszystkich którym energooszczędność nie jest obojętna.

Nowy system, wyróżnia sposób montażu, gdzie rolety montowane są przed oknem dzięki czemu unikamy wszystkich możliwych pustych przestrzeni nad oknem. Elementy podtynkowe rolety IT2000 nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża toteż nie naruszają szczelności budynku. Skrzynka rolety po otynkowaniu jest niewidoczna, a klapa rewizyjna, szyna tynkowa i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien, przy czym prowadnice w dodatku można częściowo zabudować.

Blind4 Blind5 Blind6