Drzwi sprawdzeni producenci

Okna i drzwi są jednymi z najważniejszych elementów domu. Jako jedyne mają widoczny wpływ zarówno na zewnętrzną część domu jak i na jego wnętrze. Dlatego upewnij się, że wybierasz najlepiej, jak tylko możesz - drzwi DOORSY, VIKKING, KMT z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Drzwi drewniane zewnętrzne systemu DOORSY, charakteryzują się nowoczesną budową oraz wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, oraz obłożone są naturalnym fornirem dębowym. Warstwą izolującą stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

Doors3
Doors1

Firma specjalizuje się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych. Jakość produktów gwarantuje przestrzeganie systemu zapewniania jakości ISO 9001:20001 oraz aprobat technicznych wydanych przez COBD Poznań i ITB Warszawa. Drzwi systemu KMT posiadają zwiększoną klasę odporności na włamanie.

VIKKING KTS realizuje swą misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne. Nie ustając w wysiłkach, by sprostać oczekiwaniom rynku oraz swych partnerów, nieustannie rozwijamy swoją ofertę kompozytowych drzwi wejściowych.

Doors4